0422 325 68 00

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » ISYERI

İşyeri

İŞ YERİ SİGORTASI NEDİR?

 

İş yeri sigortası, satış yeri, atölye, depo, fabrika, imalathane gibi iş yerlerini ve içerisinde bulunan demirbaş, makine ve benzeri eşyaları iş yerinde oluşabilecek kaza ve hasarlara karşı korumak için gerekli teminatları içeren bir sigorta paketidir. Sunduğu teminatlar arasında deprem, yıldırım, infilak, fırtına ve kar ağırlığı gibi doğal afetlerden dolayı oluşabilecek hasarların yanında, kara/hava/deniz taşıtları çarpması, yangın ve yangın mali sorumluluğu, hırsızlık, grev, lokavt, halk hareketleri ve kötü niyetli hareketler gibi insan kaynaklı oluşacak hasarlar da bulunur. Tüm bunlara ek olarak kira kaybı,  iş durması, alternatif iş yeri değişikliği masrafları gibi işinizin işleyişi ile ilgili oluşacak olan hasarları da kapsayan iş yeri sigortası teminatları, standart teminatların yanında birbirinden farklı kazalar için de iş yerinizi güvence altına alabilir. Yıllardır maddi manevi emek harcayarak bugünkü konumuna getirdiğiniz iş hayatınızı ve iş yerinizi korumaya alırken, aslında çok değerli olan emeğinizi korumayı ve kaza gibi aksilik durumlarında, harcamış olduğunuz emeğin gerekli karşılığını vermeyi hedefleyen iş yeri sigortaları, devlet tarafından zorunlu tutulmasa da iş ve iş yeri sahipleri tarafından hayati zorunluluk taşır.

Küçük ve orta bütçeli işletmeler için tasarlanan ve iş yerini, kasadaki nakit paradan kıymetli iş evraklarına kadar tüm eşyaları daha kapsamlı bir şekilde güvence altına alacak teminatlar sunan KOBİ sigortası paketi, işverene ya da üçüncü şahıslara ait emtiaları da güvence altına aldığından dolayı kullanıcılar tarafından oldukça tercih edilen bir pakettir. Çalışanlara ait özel eşyaları dahi teminatları ile koruma altına alan KOBİ sigortası paketi, küçük ve orta bütçeli işletmelerin tüm sigorta ihtiyaçlarını tek bir paket içerisinde toplamayı ve avantajlı fiyatları ile küçük ve orta bütçeli işletmelerin bütçesine katkıda bulunmayı hedefler.

Siz de iş yeriniz için gereken koruma teminatlarını daha kapsamlı bir varlık sigortası ile güvence altına almak için sigortaladim.com üzerinden gerekli araştırmayı yapabilir, birbirinden güzel fiyatlarla iş yerinizi güvence altına almak için farklı teklifler alabilir, isterseniz 0422 325 68 00 numaralı Müşteri Hizmetleri Merkezi'mizi arayarak ihtiyacınız olan poliçeye kolayca sahip olabilirsiniz.

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

MTS SİGORTA

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2016 © M.T.S. Tüm Hakları Saklıdır. - Tasarım ve Kodlama